برای خرید بیسیم مجاز به چه اطلاعاتی نیاز داریم و به چه فاکتور هایی باید توجه کنیم؟

همانطور که می دانید شرکت امین موج پویا به عنوان بهترین مرکز فروش بیسیم معرفی شده است. به منظور خرید بیسیم مجاز می توانید از محصولات این مجموعه استفاده کنید.

خرید بیسیم

قیمت بیسیم مجاز

قیمت بیسیم های مجاز چقدر است؟ بیسیم ها با توجه به کارایی ها و تکنولوژی هایی که دارند قیمت های مختلفی دارند. هر چه بیسیم ها پیشرفته تر باشند و تکنولوژی بالاتری داشته باشند به طبع قیمت آن ها گران تر از سایر بیسیم ها می باشد.

بیسیم های مجاز بیسیم هایی هستند که دارای مجوز تاییدیه از سازمان ارتباطات رادیویی باشد.

این نوع بیسیم ها فرکانس های ثابت و مشخصی دارند که غیرقابل تغییر اند و برد آن ها کوتاه می باشد.

به طور کلی می توان گفت که بی سیم نوعی رادیو است البته رادیو را می توان تنها به عنوان یک گیرنده در نظر گرفت. اما بیسیم دستگاهی است که هم فرستنده و هم گیرنده دارد. بیسیم هم به صورت دستی و هم به صورت ثابت که در خودرو ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند، در دسترس است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع بیسیم خودرویی با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید و فروش انواع بیسیم مجاز

برای خرید بیسیم مجاز لازم است تا حتما در مورد کیفیت و همچنین مجاز بودن آن دستگاه اطمینان حاصل کنید. همچنین برای خرید بیسیم کارگاهی لازم است تا در مورد عملکرد هر یک از بیسیم ها اطلاعات کافی به دست آورید تا بتوانید بهترین دستگاه را برای برقراری ارتباط در فضای مورد نظرتان انتخاب کنید.

گونه دستی بیسیم ها را اغلب با نام واکی تاکی walkie-talki می شناسند.

این نوع از بیسیم ها با فشار دادن یک دکمه push to talk مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید در این صورت با فردی که می خواهید ارتباط برقرار کنید.

فرکانس ها در دستگاه های مختلف متفاوت خواهند بود، اما رایج ترین انواع فرکانس را می توان فرکانس ۱۳۶-۱۷۴ مگاهرتز(VHF) و یا ۴۰۰-۴۷۰ مگاهرتز(UHF) دانست.

جالب است بدانید که برد یک بیسیم ها به قدرت خروجی آن ها نیز بستگی دارند و این عوامل بر برد دستگاه موثر می باشند.

بیسیم مجاز

بهترین بیسیم مجاز

بهترین بیسیم مجاز چه ویژگی هایی دارد؟ همانطور که می دانید شرکت امین موج پویا ارائه دهنده بهترین و برترین انواع بیسیم های مجاز می باشد.

هنگامی که به دنبال بیسیم های مجاز با کیفیت هستید لازم است موارد بسیاری را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعاتتان را در مورد بیسیم ها بیشتر کنید.

بیسیم یک راه کارآمد و سریع برای برقراری ارتباط با دیگران در همان فرکانس است.

استفاده از آن ها آسان است و برای محیط های کاری یا اوقات فراغت در فضای باز که تلفن همراه مناسب نیست بسیار مفید است. از آنجا که این بیسیم ها در مدل های متنوعی موجود است، ما چند سوال را با طرح کرده ایم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

 • 1. برای چه کاری از بیسیم استفاده کنیم؟

برای استفاده در محیط هایی مانند ساخت و ساز، رستوران هتل ها، امنیت، مدارس و… ما طیف وسیعی از بیسیم مجاز حرفه ای را ارائه می دهیم.

 • 2. به چه محدوده ای نیاز داریم؟

این بستگی به این دارد که آیا شما قصد استفاده از بیسیم در داخل یا خارج از منزل را دارید. بیسیم های بدون مجوز حداکثر تا 2 کیلومتر انتقال دیتا را انجام می دهند، در حالی که یک بیسیم مجاز دامنه طولانی تری تا 10 کیلومتر را به شما ارائه می دهد. هر چیزی که باعث انسداد سیگنال شود این فاصله ها را کاهش می دهد.

 • 3. چه ویژگی هایی را باید هنگام خرید بیسیم در نظر بگیریم؟

هنگام خرید بیسیمی باید به دنبال ویژگی های زیر باشید

 • بیسیم مجاز و یا بیسیم غیر مجاز
 • فرکانس (UHF یا VHF)
 • دامنه انتقال
 • رتبه بندی IP
 • ضد ضربه برای برخی محیط های آسیب پذیر
 • PTT و VOX برای برقراری ارتباط آسان
 • باتری قابل شارژ
 • اسکن کردن

لیست بیسیم های غیر مجاز 

بیسیم ها انواع مختلفی دارند و به طور کلی می توان آن ها را به بیسیم مجاز و غبر مجاز طبقه بندی کرد.

لیست برخی از بیسیم های غیر مجاز عبارت اند از:

 • بیسیم موتورولا MOTOROLA MT 888
 • بیسیم کنوود KENWOOD 3207
 • بیسیم موتورولا MOTOROLA MT 777
 • بیسیم کنوود KENWOOD 3207 new plus
 • بیسیم کنوود KENWOOD 3207 NEW
 • بیسیم واکی تاکی کنوود KENWOOD TK-3107

بیسیم ها قابل حمل هستند که از امواج رادیویی برای برقراری ارتباط بی سیم در یک باند فرکانسی استفاده می کنند.

آنها اولین بار در دهه 1930 توسط مخترع کانادایی به نام دونالد هیگز و کاملاً مستقل توسط آمریکایی به نام آلفرد گروس ساخته شد.

در ابتدا آنها را رادیوهای دو طرفه یا مجموعه پک می نامیدند، اما همانطور که باعث شد آنها واقعاً از تلفن متمایز شوند این واقعیت است که شما می توانید همزمان راه بروید و صحبت کنید، آنها به عنوان بیسیم شناخته می شوند.

افرادی که با بیسیمی ارتباط برقرار می کنند قبل از هر چیز باید اطمینان حاصل کنند که از یک کانال یا باند فرکانس مشترک استفاده می کنند.

گوشی های آنها برای دریافت تنظیم شده است، بنابراین بلندگو تراک میکروفون روی بلندگو تنظیم شده است. وقتی کسی صحبت نمی کند، دستگاه احتمالاً پخش می شود

هنگام صحبت، کلمات آنها به امواج رادیویی تبدیل شده و از طریق یک کانال از قبل تنظیم شده پخش می شوند.

امواج رادیویی درون طیف الکترومغناطیسی قرار می گیرند و بنابراین با سرعت نور (186000 مایل در ثانیه) حرکت می کنند و همان چیزی را که احساس می کنید بلافاصله توسط گوشی های دیگر جمع می شوند.

برای خرید بهترین انواع بیسیم مجاز با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۲۹ تماس بگیرید.