تگرال پوراویتا مولتی گرین

نان چند غله خوشمزه و سالم، یک رژیم غذایی متوازن برای تمام گروههای سنی

نان پوراویتا مولتی گرین سرشار از فیبرهای غذایی است. در این نان، توازن مناسبی از فیبرهای نامحلول و محلول در آب برقرار می باشد. فیبرهای نامحلول در آب، عبور مواد دفعی از روده را تسهیل می کنند و فیبرهای محلول در آب،  با ترکیب شدن با آب، حجم مواد موجود در سیستم گوارش را افزایش داده و باعث احساس سیری می گردند.

پوراویتا مولتی گرین، به دلیل توازن غلات گندم، جو و دانه های روغنی همچون آفتابگردان، کنجد و تخم کتان نانی خوشمزه و سالم و یک رژیم غذایی متوازن برای تمام گروههای سنی است. این نان به راحتي در تمامي وعده هاي غذايي قابل استفاده است و طعم خوشايند آن با بسياري از غذاها و ميان وعده ها هماهنگي دارد.

تگرال پوراویتا امگا 3

تگرال پوراویتا امگا 3، به دلیل وجود دانه روغنی تخم کتان درآن، سرشار از امگا 3 است. به لطف ترکیب موجود، نان پوراویتا امگا 3 می تواند بخشی از نیاز امگا 3 روزانه بدن را تامین نماید.

تگرال پوراویتا لیدی

غنی از فیبر و ویتامین ها برای پاسخ به نیاز بانوان

مخلوطی  غنی از ویتامین و عناصر مغذی

  • فیبرهای تغذیه ای مناسب برای سلامت

مزایای سودمند استفاده از محصولات حاوی فیبر در سراسر دنیا شناخته شده است.

مراجع ذیربط و کارشناسان تغذیه، با این واقعیت که مصرف منابع غنی از فیبر های خوراکی، برای سلامت دستگاه گوارش ضروری است، اتفاق نظر دارند و حداقل مقدار مورد نیاز مصرف فیبرها را 25 گرم در هر روز می دانند.*

پوراویتا لیدی منع سرشار از فیبرهای خوراکی است که به شما کمک می کند مقداری از نیاز روزانه خود به فیبر را برآورده سازید.

  • ویتامین و ریز مغذی مناسب برای سلامت بدن

پوراوتا لیدی این امکان را به بانوان می دهد که رنج وسیعی از ویتامین ها و ریز مغذی های روزانه خود را از مصرف نان دریافت کنند. 20% زنان در تمام دنیا از بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن رنج می برند.

مانند کمپلکس اسید فولیک و آهن : که به سلامت سیستم عصبی و کم خونی کمک می کند.

ویتامین گروه B مانند ویتامین B6: کمک به سلامت سیستم عصبی و تقویت سیستم ایمنی بدن

زینک : تاثیر حیاتی بر فعالیت سیستم ایمنی

 چربی ضروری امگا3: پیشگیری از برخی سرطان ها و نقش موثر در عملکرد مغز و سیستم عصبی

 

  • منع غنی از پروتئین

پروتئین برای ادامه زندگی ضروری است. هر بافت و هر سلول بدن، در ساختمان خود پروتئین دارند که این مقدار شامل 20 درصد وزن بدن است. و این دلیل مهمی برای مصرف پروتئین کافی، برای داشتن بدنی سالم است. مصرف مقدار مناسب پروتئین منجر به حفظ توده عضلانی و داشتن استخوان هایی نیرومند است.