بیسیم کنوود که یکی از بهترین و پرطرفدار ترین انواع بیسیم است انواع مختلفی دارد. در مطالب قبلی شما را با ویژگی های مدل NX3300 آشنا کردیم. در اینجا به معرفی مدل NX5000 میپردازیم.

پشتیبانی از چند پروتکل در یک بیسیم

سری NX-5000 بیسم کنوود قابلیت کاربرد های مختلف و بی نظیری برای انواع کابران دارد. این نوع بیسیم تحت عملکرد دیجیتال CAI – NXDN ، DMR و P25 (فاز 1 و 2) و همینطور عملکرد آنالوگ اف ام کار میکند.

مهم تر از همه این است که در صورت لزوم میتوانید از CAI استفاده کنید و این امکان را دارید که هر زمان خواستید عملکرد بیسیم را عوض کنید.اگر هنوز نمی دانید بیسیم دیجیتال میخواهید یا نه، کدام مدل برای شما مناسب تر است یا اینکه میخواهید برای مدتی از هر دو سیستم دیجیتال و آنالوگ استفاده کنید، این مدل از بیسیم کنوود کاملا برای شما مناسب است.

بیسیم کنوود سری NX-5000 میتواند به طور همزمان از دو پروتکل دیجیتال به علاوه یک آنالوگ پشتیبانی کند. این بیسیم ارائه دهنده تمامی این ترکیبات است: FM/ DMR/ NXDN ، FM/ NXDN/ P25 و همینطور FM/ DMR/P25.

بیسیم های کنوود سری NX

پروتکل NXDN

رابط هوایی بیسیم NXDN میتواند در باریک ترین پهنای باند 6.25 کلیوهرتز و با استفاده از تکنولوژی FDMA عمل کند. بیسیم کنوود سری NX-5000 با داشتن ویژگی هایی چون اطمینان از بازدهی مناسب طیف، پوشش وسیع و قابلیت تطبیق پذیری نامحدود امکان گسترش در سراسر کشور را فراهم میکند: نوع C ترانکینگ Gen2 ویژگی ها، انعطاف پذیری و عملکرد بهتری دارد و تا 1000 سایت یا 24 شبکه را پشتیبانی میکند.

پروتکل DMR

DMR با استفاده از زیرساخت های موجود راه حلی مناسب و مقرون به صرفه برای ارتباطات روزانه و معمولی است. باطری این بیسیم طول عمر بالاتری دارد چر که این نوع بیسیم انرژی کمی مصرف میکند. در این بیسیم به دلیل وجود 2-slot TDMA امکان فرام شدن دو مسیر مکالمه در پهنای باند 12.5 کیلوهرتزی آنالوگ فراهم شده است و در نتیجه گنجایش دوبرابر دارد. بیسیم کنوود سری NX-5000 از حالت معمولی Tier II هم پشتیبانی میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 12 =