آنتن بیسیم خودرویی

در این مقاله برای شما از آنتن بیسیم خودرویی خواهیم گفت پس با ما همراه باشد. دنیای صوت های حرفه ای، از مبدل ها پر شده است. مبدل، دستگاهی است که انرژی چیزی را به شکل دیگری درمی آورد. در مورد میکروفن ها و بلندگوها، امواج صدا به محرک های الکتریکی تبدیل شده و برعکس می شوند. می توانید مقالات ما را در خصوص نسل جدید بیسیم های موتورولا را، با مراجعه به سایت مطالعه نمایید.

آنتن بیسیم خودرویی: انواع آنتن ها

اندازه ی آنتن، دقیقا با طول موج فرکانسی که دریافت می شود، مرتبط است. بیشترین نوعی که در سیستم های آنتن خودرویی استفاده می شود موج ¼ و موج ½ آنتن های دریافت کننده و انتقال دهنده سیگنال در تمامی جهت ها و آنتن های یک طرفه است.

آنتن های چند سویه

اندازه ی موج آنتن ¼ تقریبا یک چهارم طول موج آنتن فرکانس مورد نظر است. و اندازه ی موج آنتن ½  نیم طول موج. طول موج سیگنال های رادیو می تواند بر اساس سرعت نور فرکانس ها محاسبه و تقسیم شود.

آنتن های تک سویه

نوع دوم آنتن هایی که برای نصب از راه دور مناسب است، آنتن های تک سویه می باشند. هردوی این آنتن ها از پایه ی افقی و عناصر عرضی گوناگون، تشکیل شده اند.  با توجه به کارکرد میکروفن های بیسیم، آنتن های تک سویه تنها در سیستم های UHF نصب می شود. می شود گفت که آنتن های جهت دار،فرکانس های خاصی دارند، بنابراین احتیاطات لازم برای انتخاب آنتن مناسب برای پوشش فرکانس های مورد نظر، باید اتخاذ گردد.

آنتن بیسیم خودرو

مکان آنتن

بسیاری از گیرنده های بیسیم، ورودی اولیه ی آنتن را در پشت گیرنده دارند. کابل های کواکسیال کوتاه و ادپتورهای حفاظ، با بهترین نوع متصل کننده، تنها چیزی هستند که نیاز دارید تا آنتن بیسیم خودرویی خود را جلوی ماشین بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − هشت =