بیسیم های کنوود

در این مطلب می خواهیم بگوییم که چگونه عمر بیسیم کنوود را افزایش بدهید. بعضی از بیسیم ها اگر خوب نگهداری شوند و با مراقبت از آنها کار کرد، می توان حتی تا بیست سال عمر آنها را تضمین کرد. طول عمر متوسط آنها چیزی حدود 5 تا 7 سال، بیسیم های زیر متوسط 3 تا 4 سال و  بیسیم های با کیفیت چیزی بیش از 5 سال عمر می کنند. ولی همچنان، بسته به کیفیت استفاده از آنها، بیسیم ها عمر می کنند. می توانید برای خواندن مطلب راهکارهایی برای تشخیص خرابی بیسیم، به سایت مراجعه نمایید.

چگونه عمر بیسیم کنوود خود را افزایش دهیم

  • ابتدا باید گفت که خرید یک بیسیم کنوود ضد آب و مقاوم در برابر خاک و گرما، ضروری است.
  • تا جایی که می توانید با احتیاط و درست، بیسیم را حمل و استفاده کنید.
  • از گیره یا آویز برای کاهش خطر افتادن رادیو بر زمین و آسیب دیدن آن، استفاده کنید.
  • از شارژرهای معمولی به جای فست شارژر استفاده کنید. با این کار 8 تا 12 ساعت برای کامل شدن شارژ باطری نیاز است اما فست شارژ از عمر باطری می کاهد.
  • اگر باطری، آنتن و یا هر بخش دیگری از بیسیم نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، حتما این کار را انجام دهید.

از بیسیم های مشابه و مناسب استفاده کنید

اگر بیسیم به مدت 5 یا حتی 10 سال هم عمر کند، چه تضمینی وجود دارد که همچنان توانایی تکنولوژی مشابه را ارائه کند؟ با گذشت هر سال از و پیشرفت تکنولوژی، جهان باز هم ببیسیم های جدید را معرفی می کند. استفاده از بیسیم کنوود این قابلیت را دارد تا با به روز ترین، تغییرات، همگام باشد.

بیسیم کنوود

تعویض و تغییر  را فراموش نکنید

یادتان باشد که اولین چیزی که در بیسیم باید تغییر داد، باطری آن است. چرا؟ چون عمر کارکرد باطری چیزی بین 18 تا 24 ماه است و این مقدار هم بسته به نوع استفاده و کار کردن از آن، تغییر می کند. اگر باطری شارژ نگه نمی دارد فقط کافی است، آن را عوض کنید نه کل سیستم درون بیسم را.

امیدواریم با این راه کارها، بتوانید طول عمر بیسیم کنوود خود را افزایش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =